Anasayfa / Hakkımızda / Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Araç filomuz düzenli olarak yenilenir.
-Araç kiralama ciddi bir iştir, rezervasyonlarınızda son gün, son dakika sürprizleri yaşamazsınız.
-Araçlarımızın bakım ve temizlikleri titizlikle yapılır. (Müşterilerimize, yıkanmamış, temizlenmemiş araba asla verilmez ve araçlarımız anti bakteriyel temizlik ürünleri ile temizlenir)
-Günün her saatinde gerçek anlamda 7/24 araç kiralama yapabilirsiniz. (Malatya rent a car ofisimiz haricinde Malatya havalimanı oto kiralama ve Malatya otogar araç kiralama hizmetimiz gecenin her saatinde misafirlerimizin taleplerine cevap vermektedir.)
-Araç teslim alırken ve teslim ederken bekletilmezsiniz. (adrese teslim ve Malatya havalimanı rent a car hizmetlerinde müşterilerimizden önce personelimiz orada olur)
-Rezervasyonlarınızı ceza-i şarta bağlı kalmadan iptal edebilirsiniz. (oto kiralama rezervasyon iptallerinizi yaparken hiçbir sebep veya mazeret göstermek ve herhangi bir bedel ödemek zorunda değilsiniz.
-Rezervasyon için kapora veya ön ödeme zorunluluğu yoktur. (Malatya havaalanı rent a car ve adrese teslim rent a car hizmetlerimizde kaparo veya ön ödeme yapmanız zorunlu değildir.)
-Kredi Kartı Zorunlu Değildir. (Yurtdışı Müşterilerimiz için )
-Araçlarımız tam kaskoludur, Cam-far kaskosu dahildir.
-Kilometre sınırlaması yoktur.
-Herhangi bir giderilemeyen arıza veya kaza olması durumunda müşterimize mutlaka başka bir araç temin edlir.Bu uygulamamız merkez Malatya rent a car ve Malatya havalimanı rent a car hizmetini almış olan müşterilerimiz için geçerlidir.