Anasayfa / Araç Bakımı

Boya Koruma
Boya koruma hizmeti Malatya ve Çevre İllerde Araç kiralma hizmeti veren Modern Oto Kullandığı Eşsiz aracınızın boyasını korumak bu sayede hem görünümünü iyileştirirken olası masraflardan size uzak tutmak ve 2. El değerini yükseltmek için yapılan işlemdir.
 
Araç Cam Filmi
Malatya ve Çevre İllerde Araç kiralma hizmeti veren Modern Oto Kullandığı Eşsiz  cam filmi uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır.
Cam filmi uygulaması ile çizilmeye karşı maksimum seviyede dayanıklı ve en kaliteli malzeme ile araçlarınıza estetik görünüm katıyoruz.
 
Detaylı Kuaför
Malatya ve Çevre İllerde Araç kiralma hizmeti veren Modern Oto Kullandığı Eşsiz Araçlarımız gün geçtikçe iç ve dış malzeme olarak yıpranmakta ve ilk günkü yeniliğini kaybetmektedir. Ayrıca süreç içerisinde araçlarımızın içi bakteri ve mikroplara maruz kalmaktadır.
Detaylı İç Temizlik Sistemi uygulandığında otomobiliniz virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline gelir. Ayrıca iç ve dış görünüm olarak ilk günkü yeniliğini geri kazanır.